Başkan Palancıoğlu kurban pazarını gezdi, pazarlık yaptı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Palancıoğlu kurban pazarını gezdi, pazarlık yaptı
Abone ol
MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA PALANCIOĞLU, MİMARSİNAN MAHALLESİNDE KURULAN YENİ KURBAN SATIŞ YERİNİ GEZEREK, ESNAF İLE SOHBET ETTİ, VATANDAŞLARIN ALIŞVERİŞİNE ORTAK OLARAK PAZARLIK YAPTI.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Mimarsinan Mahallesinde kurulan yeni kurban satış yerini gezerek, esnaf ile sohbet etti, vatandaşların alışverişine ortak olarak pazarlık yaptı.


Pazar yerinde bulunan esnaf ve vatandaşa hayırlı alışverişler temennisinde bulunan Başkan Dr. Palancıoğlu şunları söyledi:


“Melikgazi’mizde yeni kurduğumuz Mimarsinan hayvan pazarındayız. Herkesi buraya bekliyoruz. Bugün Arefe. İnşallah yarın kurbanlarımızı keseceğiz nasip olursa. Sizler için güzel bir pazar yeri yaptık. Güzel bir satış ve kesim yeri oldu. Kurbanlıkların fiyatları da çok. Burada hem küçükbaş hem büyükbaş var. Hepsi burada mevcut. Tam 100 bin metrekare alanda her türlü imkânımız var. Burada kesimde yapacaksınız. Dolayısıyla vatandaşlarımızı bu fırsatı kaçırmasınlar, kurban alacak vatandaşlarımızı buraya davet ediyoruz. Mimarsinan Organize Sanayi’nin hemen arkasında pazarımız. Dolayısıyla ulaşımı çok kolay. İnşallah bundan sonra önümüzdeki 30-40 yıl burada kurban pazarı kurulacak. Şimdiden Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum.”


Karamustafadan “Kıbrıs Barış Harekâtının 47. Yıldönümü” MesajıÖnceki Haber

Karamustafadan “Kıbrıs Barış Harekâtının...

Büyükşehir, Kurban Bayramında tam kadro sahadaSonraki Haber

Büyükşehir, Kurban Bayramında tam kadro...

Yorum Yazın