Talasta Cumartesi sinema pazar konser

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Talasta Cumartesi sinema pazar konser
Abone ol
TALAS BELEDİYESİ, YAZ ORGANİZASYONLARINA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ. YAZ AKŞAMLARIN VAZGEÇİLMEZİ HALİNE GELEN AÇIK HAVA SİNEMASI ETKİNLİKLERİNDEN SONRA ŞİMDİ DE PAZAR KONSERLERİYLE TALASLILARIN KEYİFLİ BİR HAFTA SONU GEÇİRMESİ SAĞLANIYOR.

Talas Belediyesi, yaz organizasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Yaz akşamların vazgeçilmezi haline gelen açık hava sineması etkinliklerinden sonra şimdi de Pazar Konserleriyle Talaslıların keyifli bir hafta sonu geçirmesi sağlanıyor.


Geçtiğimiz Pazar akşamı ilki gerçekleşen konserle Ahsen-Aksel ikilisi, Paraşüt İniş Alanında müzik dolu dakikalar yasattı. Her Pazar akşamı devam edecek olan konser etkinliklerinde her hafta farklı bir grup sahne alacak. Öte yandan açık hava sineması etkinliğinde ise Cumartesi günü ’Marslı’ adlı bilim kurgu filmi ilgiyle izlendi. Aileleriyle ve arkadaşlarıyla konseri dinlemeye gelen vatandaşlar, sanatçıların seslendirdiği birbirinden güzel parçalara alkışları ve zaman zamanda telefon ışıklarıyla eşlik etti. Organizasyon ile ilgili düşüncelerini ifade eden vatandaşlar, belediye tarafından bu tür etkinliklerin yapılmasının son derece güzel olduğunu söyledi. Etkinliklerden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar sinema günleri ve konserlerle halkın daha mutlu bir hafta sonu geçirmesinin sağlandığını ve bu faaliyetlerden dolayı Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a teşekkür ettiklerini söyledi.


İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden bayram denetimiÖnceki Haber

İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden bayram d...

Büyükşehirden güvenli bayram için yollarda bakım çalışmasıSonraki Haber

Büyükşehirden güvenli bayram için yollar...

Yorum Yazın