Kayserispor Sportif Direktörü Ali Naibi:

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kayserispor Sportif Direktörü Ali Naibi:
Abone ol
KAYSERİSPOR SPORTİF DİREKTÖRÜ ALİ NAİBİ, TAKIMDAN GİDEN OYUNCULARIN YERİNE KALİTELİ TRANSFERLER YAPACAKLARINI İFADE EDEREK, "TARAFTARIMIZ ENDİŞELENMESİN. GÜÇLENMEYE DEVAM EDECEĞİZ" DEDİ.

Kayserispor Sportif Direktörü Ali Naibi, takımdan giden oyuncuların yerine kaliteli transferler yapacaklarını ifade ederek, "Taraftarımız endişelenmesin. Güçlenmeye devam edeceğiz" dedi.


Kayserispor Sportif Direktörü Ali Naibi, yeni sezon için güçlü bir kadro kurmayı hedeflediklerini söyledi. Ali Naibi, "Aramızdan ayrılan futbolcular oldu. Aramıza yeni katılacak isimler olacak. Bundan sonra daha çok katılan olacak. Tüm bunlar plan dahilinde gelişiyor. Güçlenmeye devam edeceğiz. Hala da takıma katmak istediğimiz bir iki oyuncu daha var. Görüşmelerimiz sürüyor. Umarım güçlü bir kadro oluşturacağız" dedi.


Ali Naibi, "Taraftarlarımızından bu konuda sabır bekliyoruz. Son 2 sezonda başarısız olmuş bir kadro var. Buradan ayrılanların kulübe ekonomik katkısı da oluyor. Planlarımız doğru bir şekilde devam ediyor. Taraftarımız hiç merak etmesin. Transfer süreç işi. ne kadar beklerseniz o kadar avantajlı isimler yakalayabilirsiniz. Önümüzde bir lig maçımız var. O zamana kadar eksiklerimizi gidermek istiyoruz" cümleleri kurdu.


Kayserispor, Lennona teşekkür ettiÖnceki Haber

Kayserispor, Lennona teşekkür etti

Kayserispor 8 futbolcu gönderdiSonraki Haber

Kayserispor 8 futbolcu gönderdi

Yorum Yazın