Kayıp olarak aranan çifti öldürülüp tandıra gömmüşler

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kayıp olarak aranan çifti öldürülüp tandıra gömmüşler
Abone ol
KAYSERİ'DE KAYIP OLARAK ARANAN KARI KOCANIN ÖLDÜRÜLÜP EVLERİNİN BAHÇESİNDE BULUNAN TANDIRA GÖMÜLÜ HALDE BULUNDU. POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN BETON DÖKÜLEN TANDIRDAN ÇIKARILAN ÇİFTİN CENAZESİ MORGA KALDIRILDI.

Kayseri’de kayıp olarak aranan karı kocanın öldürülüp evlerinin bahçesinde bulunan tandıra gömülü halde bulundu. Polis ekipleri tarafından beton dökülen tandırdan çıkarılan çiftin cenazesi morga kaldırıldı.


Edinilen bilgiye göre, Kayseri’de 19 Mayıs tarihinden bu yana kayıp olarak aranan Firdevs-Mehmet Turhan çiftini bulmak için Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Yapılan araştırmalar sonucunda öldürülüp gömüldüğü ihtimali üzerinde yoğunlaşan cinayet dedektifleri, çiftin Kocasinan ilçesine bağlı Emmiler Mahallesinde bulunan evlerinde arama yaptı. Burada bahçede bulunan tandırın olduğu alanda arama yapan ekipler, alanı kazdı. Yapılan çalışma sonucunda Firdevs-Mehmet Turhan çiftçinin cansız bedenlerine ulaşıldı.


Ayrıca, çifte cinayetle ilgili olarak Mehmet Turhan’ın kardeşi, yengesi ve yeğenlerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.


Uluslararası Nakliyeciler Derneği Başkanı Nuhoğlu: “Lojistik güçlü ise Türkiye güçlüdür”Önceki Haber

Uluslararası Nakliyeciler Derneği Başkan...

TÜFAD Kayseri Şubesinde mevcut başkan Osman Yozgat Güven tazelediSonraki Haber

TÜFAD Kayseri Şubesinde mevcut başkan Os...

Yorum Yazın