"GÜREK: Sektörde Liderlik İçin Güçlü ve Başarılı Şube Yapılanması Hedefliyoruz"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
"GÜREK: Sektörde Liderlik İçin Güçlü ve Başarılı Şube Yapılanması Hedefliyoruz"
Abone ol
Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Kayseri Şubesi'nin 49. genel kuruluna sayılı günler kaldı. 100. Yıl Mühendisler Grubu Başkan Adayı Mustafa Gökhan Gürek, "Genel Kurulumuzda 100. Yıl Mühendisler Grubu olarak şubemizi daha ileriye taşımak için göreve hazırız ve yönetime talip olduk." dedi. 

 

Güçlü, etkili ve başarılı bir şube hedefiyle yola çıkan 100. Yıl Mühendisler Grubu, Kayseri'nin dört bir yanında aralıksız devam eden çalışmalarla meslektaşlarını ziyaret ederek destek talep ediyor. 

Yoğun geçen seçim çalışmalarını değerlendiren 100. Yıl Mühendisler Grubu Başkan Adayı Mustafa Gökhan Gürek, "Her biri birbirinden değerli ekibimizle kararlı adımlarla kalıcı başarılara, adları başarılarıyla anılan, meslektaşlarına ve Kayseri tarımına katkılarıyla sık sık söz ettiren bir şube hedefliyoruz." dedi. 

Başkan Adayı Gürek şunları ekledi: "Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Orman Bölge Müdürlüğü, Kayseri Şeker Fabrikası, TMO Bölge Müdürlüğü, Talas Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü ve Erciyes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanımızı, il merkezinde ve ilçelerimizde kamu kurumlarında ve özel sektörde görev yapan meslektaşlarımızı ziyaret ederek, projelerimizi anlattık ve desteklerini istedik. Genel kurulumuza onurlarını bekliyoruz."

Ziraat Mühendisleri Odası Kayseri Şubesi Başkan Adayı Mustafa Gökhan Gürek, açıklamasında hedeflerine ve projelerine ilişkin şu görüşleri dile getirdi: 

“ZMO Kayseri Şubemiz, aktif bir hizmet anlayışıyla, mesai saatlerini gözetmeksizin siz değerli üyelerimize kapılarını sonuna kadar açacak. Ziraat mühendisleri ile Kayseri tarımının çıkarlarını her platformda güçlü bir şekilde savunacağız ve çözümler üretme konusunda öncülük edeceğiz. Meslektaşlarımız başta olmak üzere paydaşlar ve siyasi aktörler ile meslektaşlarımızın ve tarımın sorunlarına ve beklentilerine çözüm bulma konusunda diyalog halinde olacağız. Ortak hedefler doğrultusunda etkin projeler geliştirerek Kayseri tarımına yeni bir vizyon katacağız. 

Şubemizi aktifleştirerek üyelerimizin sosyal ve kültürel aktivitelerde bir araya gelmelerini sağlayacağız. Daha güçlü bir dayanışma ve aidiyet duygusu geliştirmek için etkinlikler düzenleyeceğiz. Üye memnuniyetini odak noktamıza alarak yönetim anlayışımızı şekillendireceğiz. Üye sayımızı artırmak ve ZMO ile olan ilişkilerimizi güçlendirmek için kararlı adımlar atacağız. 

Sosyal medya platformlarında şubemizin etkin temsilini sağlayarak dijital bir kimliğe kavuşturacağız. Mesleki ve tarımsal gelişime katkıda bulunmak için eğitim seminerleri ve çalıştaylar düzenleyeceğiz. Toplumsal meselelerde aktif bir rol alarak 'biz de varız' demeye hazırız. 

Birlik ve beraberliği ön planda tutan bir anlayışla herkesi kucaklayacağız. Düşüncelerinizi ve enerjinizi, birlikte yürüyeceğimiz bu yolda yanımızda hissetmek bizim için çok önemlidir. Değerli katkılarınızla daha güçlü ve etkili bir şube inşa etmek yolunda, 49. Genel Kurulumuzda ilk adımı atacağız. Tüm meslektaşlarıma grubumuza gösterdikleri yoğun ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederim ve hafta sonu gerçekleşecek olan genel kurulumuza davet ederek  desteklerinizi beklerim.”

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Elitaş ve Büyükkılıç, Kayseri Şeker Fabrikası'nda Çalışanlar ile Yemekte BuluştuÖnceki Haber

Elitaş ve Büyükkılıç, Kayseri Şeker Fabr...

NÜANS MEDYA-HABER YENİ GÜNDEM 6 YAŞINDA Sonraki Haber

NÜANS MEDYA-HABER YENİ GÜNDEM 6 YAŞINDA 

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar