Esenyurt bölgesindeki anaokulu ihtiyacı gideriliyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Esenyurt bölgesindeki anaokulu ihtiyacı gideriliyor
Abone ol
MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA PALANCIOĞLU, HAYIRSEVER SANİYE YILDIRIM’IN KATKILARI İLE ESENYURT MAHALLESİNE YAPILACAK OLAN 8 DERSLİKLİ SANİYE-ŞAHİN YILDIRIM ANAOKULU İÇİN PROTOKOL İMZALADI.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Hayırsever Saniye Yıldırım’ın katkıları ile Esenyurt Mahallesine yapılacak olan 8 derslikli Saniye-Şahin Yıldırım Anaokulu için protokol imzaladı.


Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesine ek bir anaokulu yapılacağını söyleyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Güzel bir eseri daha Melikgazi’mizde hizmete kazandıracağız. Esenyurt Mahallemizde bulunan, Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yanına, Melikgazi Belediye’mizce ve Saniye Yıldırım teyzemizin katkıları ile 8 derslikli Anaokulu yapıyoruz. Meclisimizde karar almıştık. Yeni yapacağımız anaokulunun protokolünü imzaladık. Bu kapsamda Saniye Yıldırım teyzemiz bir miktar katkı sunacak bizde belediye olarak anaokulumuzun yapımını tamamlayacağız. Esenyurt bölgesinde ihtiyaç olan anaokul ihtiyacını da böylelikle gidermiş olacağız. Ağustos ayı gibi temelini atarak inşaatına başlayacağız. Rabbim hayırseverlerin sayısını artırsın, herkesi de böyle kalbi güzel olanlardan eylesin. Yapacağımız okulumuzun hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.


İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi 3 mahalleyi kurtardıÖnceki Haber

İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi 3...

Talasta çocuklar bu aracın yolunu heyecanla gözlüyorSonraki Haber

Talasta çocuklar bu aracın yolunu heyeca...

Yorum Yazın