Başkan Büyükkılıçtan komutanlara ziyaret

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Büyükkılıçtan komutanlara ziyaret
Abone ol
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. MEMDUH BÜYÜKKILIÇ, MELİKGAZİ, KOCASİNAN VE HACILAR BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BİRLİKTE 12’NCİ HAVA ULAŞTIRMA ANA ÜS VE GARNİZON KOMUTANLIĞI GÖREVİNE ATANAN HAVA PİLOT TUĞGENERAL VEDAT ÖNCEL İLE İL JANDARMA KOMUTANLIĞI GÖREVİNE ATANAN TUĞGENERAL YÜKSEL YİĞİT’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi, Kocasinan ve Hacılar Belediye Başkanları ile birlikte 12’nci Hava Ulaştırma Ana Üs ve Garnizon Komutanlığı görevine atanan Hava Pilot Tuğgeneral Vedat Öncel ile İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Tuğgeneral Yüksel Yiğit’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Büyükkılıç, beraberindekilerle, annesini kaybeden 2. Hava Bakım Fabrika Müdürü Tuğgeneral Haldun Taşan’a da başsağlığı ziyaretinde bulundu.


Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ile birlikte 12’nci Hava Ulaştırma Ana Üs ve Garnizon Komutanlığı görevine atanan Hava Pilot Tuğgeneral Vedat Öncel ve İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Tuğgeneral Yüksel Yiğit’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Komutanlara hayırlı olsun ziyaretlerini merkez ilçe belediye başkanları ile birlikte gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Büyükkılıç, 12’nci Hava Ulaştırma Ana Üs ve Garnizon Komutanlığı görevine atanan Hava Pilot Tuğgeneral Vedat Öncel ve İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit ile bir süre görüştü. Yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Büyükkılıç, Öncel ve Yiğit’e görevlerinde başarılar diledi.


Büyükkılıç, daha sonra beraberindeki ilçe belediye başkanları ile birlikte geçen haftalarda annesini kaybeden 2. Hava Bakım Fabrika Müdürü Tuğgeneral Haldun Taşan’ı da ziyaret ederek, başsağlığı diledi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Özdoğan: 3,5 kilometrelik çalışmamız hayırlı olsunÖnceki Haber

Başkan Özdoğan: 3,5 kilometrelik çalışma...

Başkan Büyükkılıç, Anadolunun Özü Ahilik Sanat Sergisini açtıSonraki Haber

Başkan Büyükkılıç, Anadolunun Özü Ahilik...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar